Vítáme Vás na našich stránkách

S Vámi již od roku 2009

Stavební společnost MoBe stav s.r.o. se specializuje na provádění monolitických betonových konstrukcí na klíč (kalkulace cenových nabídek, provádění tesařských a betonářských prací, dodávka bednění, betonu, betonářské oceli a jiné).

Pro prováděné stavby zajistíme dostatečný počet kvalifikovaných pracovníků a stavbyvedoucích, kteří zodpovídají za koordinaci a řízení stavebních prací, za kvalitu odváděné práce, za komunikaci s hlavním stavbyvedoucím, popř. investorem.

Oba jednatelé společnosti MoBe stav s.r.o. dříve působili jako stavbyvedoucí při provádění mnoha významných objektů z monolitických betonových konstrukcí v Brně. Zkušenosti nabyté z těchto staveb nyní uplatňují v realizacích prováděných společností MoBe stav s.r.o.

Cílem naší společnosti je odvádět kvalitní a svědomitou práci, neboť jen ta vede k maximální spokojenosti našich klientů.


Přehled prováděných staveb z předchozího působení na pozici stavbyvedoucí:

  • Výstavba administrativní budovy betonárky Stappa mix – dodávka tesařských a betonářských prácí, včetně dodávky bednění + jejich koordinace a řízení, generální dodavatel FIRESTA – Fišer, rekonstrukce, stavby a.s.
  • Výstavba Administrativní budovy stavební společnosti D.I.S. - dopravní a inženýrské stavitelství - monolitická betonová hrubá stavba, dodávka monolitických konstrukcí na klíč
  • Výstavba Bytového domu Přízová, Brno – dodávka tesařských a betonářských prací + jejich koordinace a řízení, generální dodavatel UNISTAV a.s. bytový dům se 3 patry podzemních garáží – statické řešení “Bílá vana”, hrubá stavba řešená kombinací monolitického betonu a zdiva.
  • Výstavba komplexu Kampus - žlutá etapa Brno - dodávka monolitických konstr. na klíč, generální dodavatel sdružení ESOX spol s.r.o.a VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o.
  • Výstavba Bytového komplexu – Terasy Bohunice - dodávka tesařských a betonářských prácí včetně dodávky bednění + jejich koordinace a řízení, generální dodavatel SKANSKA a.s.
  • Heršpická – CTP office Park 4. etapa A B. - dodávka tesařských a betonářských prací + jejich koordinace a řízení generální dodavatel monolitu SKANSKA a.s.
  • Výstavba komplexu Černovické terasy – CTP office Park - Dodávka tesařských a betonářských prací + jejich koordinace a řízení, generální dodavatel monolitu SKANSKA a.s.
  • Výstavba Polyfunkčního domu - Staré grunty Bratislava - dodávka tesařských a betonářských prácí, včetně dodávky bednění, betonu, betonářské výztuže a její uložení + jejich koordinace a řízení, generální dodavatel Slovenský METROSTAV a.s.
  • Bytový dům v Kohoutovicích – dodávka na klíč, generální dodavatel ESOX s.r.o.


30

Počet vyškolených pracovníků

(Proměnné číslo dle zakázky)

22

Počet klientů

45

Počet dokončených projektů

4

Počet právě běžících projektů